התקשרו עכשיו

טיול גאוגרפי מאורגן לאירלנד – 8 ימים

 

טיול גאוגרפי מאורגן לאירלנד בשילוב החגיגות לציון יום סנט פטריק

7 לילות – 8 ימים

תל אביב אירלנד דבלין – סיור הכרות, קתדרלת סנט פטריק, פארק פניקס, טריניטי קולג', חגיגות יום סנט פטריק, תהלוכה צבעונית, מחוז ויקלאו – גלנדלוך – קילקאני – קורק – סלע קאשל – מחוז קרי – טבעת קרי – מפל טורק – גני מקרוס – הפארק הלאומי של קילארני – אדאר – מצודת בונראטי, המוזיאון הפתוח – צוקי מוהר – הבארן – גאלווי – גאלווי העתיקה, כיכר איירה, טירת לינץ', כנסיית סנט ניקולס, השער הספרדי – דבלין – מזקקת ויסקי, כפר דייגים – תל אביב 

אירופה
יבשת
אירלנד
מדינה
8
ימים

קצת רקע

אירלנד, האי הירוק, או "אי האזמרגד", מציעה חוויה של נוף ירוק ורגוע, צוקים מרהיבים הנופלים בעוצמה אל הים, אתרים פרהיסטוריים ייחודיים, כפרי דייגים, היסטוריה רבת תהפוכות, משברי דת וחוקה לצד תהלוכות תוססות, תחפושות ומוזיקה לחגיגות יומו של סנט פטריק הקדוש.

צור קשר

שתפו את החוויה

גלריית תמונות

מסלול הטיול

יום 1 // תל אביב – דבלין

ניפגש בשדה התעופה ונטוס לדבלין, בירת אירלנד (דרך יעד ביניים). נגיע לדבלין בסמוך לימי חגיגות לכבודו של פטריק הקדוש בבירה, הנמשכות מספר ימים. עם הנחיתה, נצא למלוננו בעיר. לינה וארוחת ערב בדבלין.

יום 2 // דבלין – סיור מקיף

הבוקר, נערוך הכרות עם בירת אירלנד, כאשר חגיגות סנט פטריק יהיו בעיצומן, יום ולילה. נצא לסיור מקיף במהלכו נתפעל ממבני העיר, בהם קתדרלת סנט. פטריק ובה קבור הסופר הידוע ג'ונתן סוויפט. לפי האמונה, פטריק הקדוש הטביל בקתדרלה את מאמיניו. לאחר מכן, נמשיך לפארק פניקס שנוסד בשנת 1662 ונחשב לאחד הפרקים הגדולים והמרשימים באירופה. בפארק חיים עדר יחמורים, שועלים, גיריות וסנאים וזהו גם מקום משכנו של נשיא אירלנד וכן פסל "עוף החול" המהווה סמל לעם האירי. ניכנס לביקור בלתי-נשכח בטריניטי קולג', האוניברסיטה מפורסמת של אירלנד על שלל המבנים ההיסטוריים והגנים המקיפים אותה. בספריית האוניברסיטה מצויים ספרים עתיקים רבים, אשר הנודע בהם הוא יצירת מופת קליגרפית המוצגת בתערוכת "הספר של קלס".

לאחר שנסיים את סיורנו בעיר, נוכל לשוטט להנאתנו במרכז דבלין, בין החנויות, הדוכנים ומופעי הרחוב המרהיבים של העיר ולספוג את אווירת החגיגות. לינה וארוחת ערב בדבלין.

יום 3 // דבלין – החגיגות לציון יום פטריק הקדוש

לאחר ארוחת הבוקר, נהנה משיאו של הטיול הוא יום סנט פטריק, בו נצא להשתתף באחד מהפסטיבלים היפים והססגוניים ביותר באירופה. לכבודו של הקדוש פטריק, האישיות שבישרה את עליית הנצרות באירלנד.  בשעת הצהריים יוצאת לדרך תהלוכה צבעונית ועליזה של כחצי מיליון משתתפים ואלפי אמנים מכל רחבי אירלנד. את התהלוכה מלווים מופעי מוזיקה אירית, ריקודים מסורתיים ולבוש ירוק עם סמל התלתן הירוק על דש חולצות החוגגים, שבידיהם בקבוקים עם בירה ירוקה… זו היא ללא ספק אחת מחגיגות הרחוב המרשימות ביותר באירופה. בתום יום מלא חוויות נשוב למלוננו בדבלין. כמובן שנוכל לצאת כמעט עד לאור הבוקר אל ה'טמפל בר', שם ניתן להתרשם מחיי הלילה של דבלין – חוויה מיוחדת בעת חגיגות סנט פטריק. לינה וארוחת ערב בדבלין.

יום 4 // דבלין – גלנדלוך – קילקאני

הבוקר, נצא בנסיעה מערבה למחוז וויקלאו, אזור הנחשב לגן הלאומי של אירלנד המשופע בהרים, נהרות וכפרים ציוריים. נעצור בדרכנו בגלנדלוך, או בתרגום חופשי "עמק שני האגמים". עמק קרחוני יפהפה זה ידוע כאתר חשוב בהיסטוריית הנצרות הקדומה באירלנד, בעת ימי הביניים הייתה באזור התיישבות נזירים. נבקר במרכז המבקרים של גלנדלוך ונוכל אף לצפות במיצג אורקולי המתאר את ההיסטוריה ואת חיי הבר באזור. לאחר שנשלים את סיורנו, נצא לעבר העיר קילקאני ונסייר בסמטאותיה הצרות והציוריות. נסיים את הערב בחגיגה שלאחר יום סנט פטריק, באחד מהפאבים העתיקים של אירלנד. לינה וארוחת ערב באזור קילקאני.

יום 5 // קילקאני – קורק – סלע קאשל – מחוז קרי 

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה לעיר קורק, השלישית בגודלה באי האירי והשנייה בגודלה ברפובליקה האירית. העיר נבנתה על ביצה שיובשה ומרכזה נשתמר ביופיו. לאחר סיור הכרות בקורק, נצא לסלע קאשל המכונה גם סלע השטן שלפי האמונה השליכו השטן במעופו צפונה. הסלע נמצא במתחם מוקף בחומה ובו מגדלים שהגבוה מביניהם מגיע לגובה של 28 מטרים. בתום הסיור, ניסע מערבה, אל מחוז קרי וגם שם נוכל להמשיך ולחגוג בפאבים המקומיים המציינים גם הם את סיום החגיגות של סנט פטריק. לינה וארוחת ערב באזור קילרני. 

יום 6 // טבעת קרי – מפל טורק – גני מקרוס – הפארק הלאומי של קילרני

לאחר ארוחת הבוקר, נהנה מיום סיור קסום ומהנה ב"טבעת קרי" הנמצאת בחופה הדרום מערבי של אירלנד. נחלוף ליד כפרים איריים טיפוסיים שבתיהם מוסקים בכבול וניסע באזורים השופעים מי נהרות ואגמים בהם חיים דגי הסלמון. נעבור במפל טורק, מהגבוהים באירלנד, נשקיף על האגמים הסמוכים ונמשיך בדרכנו אל גני מקרוס המרהיבים להפוגה רבת התפעלות. בדרך נעצור בפארק הלאומי של קילרני, לסיור בין עצי אלון עתיקים. שם, נשקיף על ההרים והפסגות הגבוהות מסביב ונראה את צוקי החוף המרשימים היוצרים מפרצים צרים ופראיים. בתום טיול מהנה נשוב למלוננו באזור קילרני.

יום 7 // אזור קילרני – צוקי מוהר – גאלווי

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לבקר בעיירה היפהפייה אדאר הידועה בבתיה המעוטרים בגגות קש. נמשיך אל מצודת בונראטי המרשימה ולצידה המוזיאון הפתוח המדגים את חיי העיירה האירית במאות השני האחרונות באמצעות בתים אופייניים שהובאו לכאן מכל חלקי המדינה. נסייר בבית הרופא, בית הספר, ביתו של הדייג וביתו של סוחר עשיר. נמשיך לצוקי מוהר הידועים – שרשרת מצוקים מרשימה המשתרעת לאורך 8 קילומטר ומזדקרת 180 מטר מעל פני האוקיינוס. נהלך בשביל המתפתל בראש המצוק ונתרשם מפנינת נוף מרהיבה זאת. מכאן, נמשיך אל אזור הבארן  (The Burren) ונבקר בשמורה בה שטח מרהיב העשוי לוחות אבן גיר ומשתרע על מאות קילומטרים. נתרשם מנוף אינסופי בעל מראה ארקטי, לצד מבנים שונים ששרדו עוד מימי הביניים, כמו כנסיות, מגדלי-שמירה ועוד. נמשיך בנסיעתנו, לבירת מערב אירלנד, העיר גאלווי, השלישית בגודלה באירלנד, נגיע לקראת ערב, ללינה וארוחה בגאלווי. 

יום – 8 // גאלווי – דבלין – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בלב העיר גאלווי העתיקה והיפה. נסייר במדרכות המרוצפות ונתרשם מכיכר איירה, מטירת לינץ וכנסיית סנט ניקולס, בה על פי המסורת התפלל קולומבוס לפני מסעו לגילוי יבשת אמריקה. נטייל גם במדרחוב הציורי אותו פוקדים כל השנה אמני רחוב. נמשיך לטייל גם לאורך נהר הקוריב העובר בגאלווי, עד לשרידי השער הספרדי ועוד. בתום סיורנו, נצא מזרחה, חזרה אל דבלין. בדרכנו נעצור לסיור מודרך במזקקת ויסקי רבת שנים, בה נלמד על תהליך הזיקוק האירי הקלאסי ואף נוכל ללגום ממשקה או שניים. ככל שייוותר זמן, נמשיך לביקור בכפר דייגים פסטורלי השוכן בסמוך לדבלין, שם ננראה את כלבי הים הפוקדים את המרינה שבמקום.  בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה בדבלין, לקראת הטיסה (דרך יעד ביניים) לתל אביב.

תאריכי יציאה ומחירים

הערות

סטטוס

 

מחיר

מדריך

תאריך חזרה

תאריך יציאה

יתעדכן בקרוב 

נקודות מיוחדות של הטיול

הטיסות המוצעות הן במסגרת קבוצתית

כולל פסטיבל סנט פטריק 

מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

צור קשר


מחיר הטיול כולל

* טיסות סדירות לדבלין – אירלנד (דרך יעד ביניים)
* 7 לילות בבתי מלון בדרגת תיירות טובה, ו/או ראשונה, על בסיס לינה חצי פנסיון
* העברות באוטובוס נוח לביצוע כל הסיורים המתוארים במסלול
* כניסה, ביקורים וסיורים באתרים (הכוללים דמי כניסה), כמפורט בתכנית הטיול
* תשר לנותני השירות המקומיים
* מדריך מנוסה מצוות אופיר טורס

מחיר הטיול אינו כולל

* תשר למדריך הקבוצה
* פעילויות נוספות שאינן מופיעות במסלול
* ארוחות נוספות
* דמי סבלות
* חיסונים וביטוחים
* כל מה שאינו מופיע בסעיף "המחיר כולל"
* עליית מסי נמל ודלק לאחר תאריך 31.8.2019
* כל עליית מחיר עקב השתתפות של פחות מ-20 מטיילים בקבוצה

הערות

הערה: סדר הימים, ביקורים באתרים ופעילויות שונות עלולים להשתנות בהתאם לאילוצים בשטח ולהחלטת המדריך

דמי ביטול:

במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל – יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן

  • החל מיום אישור ההרשמה ועד 60 ימי עבודה לפני היציאה – 250$ דמי ביטול לנוסע
  • החל מ-60 ועד 46 ימי עבודה לפני היציאה – 50% דמי ביטול
  • החל מ-45 ועד 22 ימי עבודה לפני היציאה – 75% דמי ביטול
  • פחות מ-21 ימי עבודה לפני היציאה – 100% דמי ביטול

שאלות ותשובות

  • יתעדכן בקרוב

המלצות מטיילים

צור קשר