התקשרו עכשיו

טיול שייט מאורגן להונג קונג, סין ויפן 

טיול שייט מאורגן לאסיה – הונג קונג, סין ויפן  – 19 ימים – 17 לילות 

תל אביבהונג קונג – חצי האי לנטאו – כפר הדייגים טאי או – ויקטוריה פיק, שוק הנשים, שוק הציפורים – עלייה לאנייה נורוויג'ין ספיריטשייט לעבר סיןשנגחאי – טיול על הטיילת, גני יו, מקדשים, מפעל המשי, הגטו היהודי, בית כנסת אהל משה, מוזיאון שנגחאי, מדרחוב נאנג'ינג, צ'יינה טאון – יום של שייטבייג'ין – החומה הסינית, דרך הרוחות, קברי שושלת מינג, בית מלאכה לעבודות יד – דאליאן (סין) – סיור הכרות, אזור לושואן, מבצר – יום שייטנגאסקי (יפן) – פארק השלום, מוזיאון הפצצה, צ'יינה טאון, אזור דז'ימה – יום שייטאוסקה – קיוטו (יפן) – הארמון המלכותי, טירת השוגון, מקדש פביליון הזהב, מקדש ריואנג'י, שביל הפילוסופים, מקדש היכל הזהב – אוסקה (יפן) – הטירה של אוסקה, רובע נמבה – שימיזו והר פוג'י (יפן) – שוק הדגים, הר פוג'י, מקדש לעולי רגל – טוקיו (יפן) – סיור הכרות, בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו – סיום השייט, עגינה בטוקיו – שוק הדגים, רובע שיבוייה, אודייבה – טיסה חזרה לישראל

אסיה
יבשת
הונג-קונג/סין/יפן
מדינה
91
ימים

קצת רקע

על האנייה:

באניית הפאר Spirit של חברת נורוויג'יאן, אפשר ליהנות ממגוון מתקנים ופעילויות.
ספא חדיש, מגוון בריכות, ברים ולאונג'ים שונים, מסעדות בסגנונות מערביים, מזרחיים וגורמה, דרך מופעי תאטרון וריקודים מרשימים, ועד משחקי קזינו מותחים ועוד.

צור קשר

שתפו את החוויה

גלריית תמונות

מסלול הטיול

יום 1-2 // תל אביב – הונג קונג (דרך יעד ביניים)

היום, ניפגש בנתב״ג ונצא בטיסה להונג קונג. למחרת, עם הנחיתה בהונג קונג, נצא לסיור אל חצי האי לנטאו. נבקר בכפר הדייגים  טאי-או, נמשיך ונעלה ברכבל כמעט עד אל פסל הבודהה הענקי טיאנ-טאנ. לאחר מכן, נעלה לגבעת ויקטורה, לתצפית מרהיבה על העיר והמפרץ. נגיע למלוננו לקבלת חדרים ולהתרעננות. בשעות הערב, נוכל לצאת לשוק הנשים. לינה בהונג קונג.

יום 3 // הונג קונג – עלייה לאנייה

בשעות הבוקר, נבלה שעות חופשיות בהונג קונג. נוכל לנצל את זמננו, לשיטוט ברחוב הקניות נתן רואוד. בהמשך, נבקר בשוק הציפורים ונתרשם ממגוון ציפורי השיר היפות, הן חיות המחמד של תושבי הונג קונג. בתום הסיור, נגיע לנמל הונג קונג ונעלה על אניית הפאר נורוויג'ין ספיריט. שייט התענוגות שלנו מתחיל לקראת ערב.

יום 4-5 // שייט – הרצאה בנושא סין

היום, האנייה תעזוב את הונג קונג, לעבר סין. אנו נבלה יום מלא על האנייה, תוך ניצול אפשרויות מהנות כמו מופעי בידור, מסעדות, פעילויות ואטרקציות הרבות שמחכות לנו. אף נקדיש זמן להרצאה מרתקת, מפי מדריכ/ת הקבוצה, על עברה של סין הקסומה, אשר תהיה היעד הבא שלנו לשייט זה. 

יום 6 // שנגחאי (סין)

היום, נבלה את יומנו בעיר הקוסמופוליטית העצומה, שנגחאי, סין. נצא לטיול לאורך ה"באנד"- הטיילת שעל הנהר הואנגפו אשר מחלק את העיר לשני חלקים ונראה מבנים קולוניאליים בעלי השפעה אירופאית לצד רבי קומות מודרניים. משם נמשיך לסיור בגני יו ונתרשם מארכיטקטורה סינית ייחודית ובמקדש בודהה מודרני, שמשקף את הבניה החדישה לצד מיטב מסורות העיצוב הסיניות. לסיום הסיור, נבקר במפעל המשי הגדול ונוכל לערוך קניות כמיטב המסורת. אחר הצהריים, נחזור לנמל, ללינה וארוחה באנייה, אשר עוגנת בשנגחאי.

יום 7 // שנגחאי (סין)

היום, מצפה לנו יום סיור שני בשנגחאי. נצא  לביקור ב"גטו היהודי", בו רוכזו יהודי העיר על ידי היפנים הכובשים, על פי דרישת בני בריתם הנאצים. עוד נבקר בבית הכנסת אהל משה ונספר את תולדות הקהילה. נמשיך לביקור במוזיאון שנגחאי בו תצוגה ענקית של קרמיקה, ריהוט מתקופת שושלות מינג וצ'ינג, תלבושות ועוד. נמשיך לסיור במדרחוב נאנג'ינג העתידני, ברובע העתיק "צ'יינה טאון"- רובע סיני משוחזר. בתום הסיור, ניפרד משנגחאי ונחזור לאנייתנו.

יום 8 // יום שייט

יום מלא של שייט תענוגות, במהלכו נוכל לנצל את מגוון מתקני ומסעדות האנייה.

יום 9 // בייג'ין והחומה הגדולה (סין)

היום, נעגון בבירת סין, בייג׳ין. נבקר באחד מפלאי העולם של כל הזמנים – החומה הסינית הגדולה, שחצצה בין סין למונגוליה. נראה את קיר האבן העתיק, שאורכו אלפי קילומטרים, מעשה ידי אדם. לאחר שנהנה מהליכה וטיפוס בחומה, אל מול נופים עוצרי נשימה, נבקר בדרך הרוחות, הדרך המרשימה המובילה לקברי שושלת מינג שנבנה ע"י הקיסר הסיני יונגלה. במידה ויוותר זמן, נגיע לבית מלאכה לעבודת יד המשלבת ריקועי נחושת או אבני חן כמיטב מסורת. נחזור לאנייתנו, להמשך השייט, לקראת ערב.

יום 10 // דאליאן (סין)

היום, נעגון בדאליאן, אחת הערים הקוסמופוליטיות ביותר בסין. נצא לסיור הכרות עם העיר, הידועה בזכות האוויר הנקי שבה והארכיטקטורה המודרנית של ראשית המאה ה-20. נתפעל מרחובות העיר עטופים בחופי ים, משולבים במסלול הליכה עירוני ומהכיכר היפה הבנויה בסגנון רוסי. נמשיך לאזור לושואן במערבה. אזור זה פונה ברובו לים ושימש בעבר כנקודת החוזק בהגנה על העיר. נבקר במבצר שנבנה בתחילת המאה שעברה וניתן מעט זמן חופשי לשוטט בנמל שוקק החיים בלושואן, טרם החזרה לאנייה.

יום 11 // יום שייט – הרצאה בנושא יפן

היום, נמשיך בשייט התענוגות שלנו לעבר יפן. במהלך השייט, נשמע הרצאה מפי מדריכ/ת הקבוצה, בנושא ההסטורייה המודרנית של יפן ונלמד על תרבותה העתיקה.

יום 12 // נגאסקי (יפן)

היום, נעגון בנגאסקי, יפן. עיר ציורית זו נהרסה כמעט בשלמותה במלחמת העולם ה-2. בסיורנו, נבקר בפארק השלום המוקדש לשלום עולמי ונתרשם מפסל השלום הענק. זה הוא המקום בו פגעה פצצת האטום. נמשיך ונבקר במוזיאון הפצצה ובו תצוגות של תמונות ושרידים מהאירוע. נתרשם אף מגשר האבן המיוחד ונשוטט ברובע צ׳יינה טאון העתיק, ככל שיוותר זמן. נצא מחוץ לנגאסקי בנסיעה ציורית, אל ראש הר אינאסה ונתרשם מנוף פנורמי מרהיב. נסיים, באזור דז'ימה, אי מלאכותי שהיה מרכז ליחסי סחר החוץ. יינתן מעט זמן חופשי במרינה היפה ונחזור לאנייה בזמן להמשך השייט.

יום 13 // יום שייט

היום, נמשיך בשייט התענוגות ביפן. נוכל להנות ממתקני האנייה, מופעי בידור, פעילויות ועוד, על מי מנוחות.

יום 14 // אוסקה – קיוטו (יפן)

בשעות הבוקר, נעגון באוסקה ממנה נצא אל הבירה העתיקה של יפן היא קיוטו. נתחיל את יומנו בביקור בארמון המלכותי של קיוטו, מקום משכנו בעבר, של קיסר יפן. נבקר בטירת השוגון, "טירת ניג'ו" בעלת "הרצפה המזמרת ובמקדש "פביליון הזהב". נמשיך למקדש הזן "ריואנג'י" ולאחר מכן, נהלך בשביל הפילוסופים הקסום, אשר צופה לתעלת מים שקטה ושרוי למרגלות הרי קיוטו המזרחיים. נמשיך ונתרשם ממקדשי "היכל הזהב", שנחשב ליצירת מופת וריואנג'י בעל האסתטיקה האפיינית לגני זן. בשעות הערב, נחזור אל נמל אוסקה ונעלה על אנייתנו.

יום 15 // אוסקה (יפן)

היום, נצא לסיור נוסף, מנמל אוסקה. נתחיל בביקור בטירה המרשימה של אוסקה, בת שמונה הקומות עם ביצוריה והגן המרשים, בו נערכו קרבות של סמוראים. המוזיאון שבטירה מתאר את קורותיהם ואת אורח חיי הסמוראים. נראה את “קפסולת הזמן” בה נטמנו פריטים המייצגים את התרבות האנושית כיום, ביפן. נצא אל רובע נמבה הססגוני והסואן, נשוטט ונחווה את החוויה העירונית ממש כמו היפנים. בשעות אחר הצהריים, נחזור לאנייה, להמשך השייט.

יום 16 // שימיזו והר פוג'י (יפן)

בשעות הבוקר, נעגון בנמל היפה של העיר שימיזו ונערוך סיור בשוק דגים גדול, המשקף את עושר חיי הים וכמובן את החך היפני. נמשיך בנסיעה, לעבר הר פוג'י, בעל החרוט הגעשי, אחד מסמליה הידועים של יפן. ניסע בדרך ציורית למרגלות ההר המושלג ונגיע אל מקדש המשמש עולי רגל או אורחים אשר עולים אל ההר וסביבו ממאות עצי הדובדבן. בתום הסיור, נחזור לאנייה, לקראת המשך השייט.

יום 17 // טוקיו (יפן)

לאחר העגינה בטוקיו, בירת יפן, נתחיל בסיור הכרות עם הכרך העצום. בתום מלחמת האזרחים היפנית במאה ה-17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו. אדו היא טוקיו המודרנית של היום. היום, נראה את בית הפרלמנט (מבחוץ), את שער ארמון הקיסר בו גרים הקיסר ומשפחתו, נתרשם ממקדש "מייג'י" המוקדש לקיסר החשוב שפתח את שערי יפן לתרבות המערב. נסייר ברובע הארג'וקו, הנחשב לרובע הצעירים הגודשים את האזור, לבושים במיטב מחלצות הפאנק, הרוק ומה שביניהם. בהמשך, נהנה מתצפית מרהיבה על המטרופולין, לאור השקיעה. בשעות הערב, נעלה שוב על אניית הפאר שלנו, לקראת הערב האחרון על שייט התענוגות שלנו.

יום 18 // סיום השייט – טוקיו (יפן)

בשעות הבוקר, נעגון בנמלה של טוקיו וניפרד מהאנייה. נצא לטוקיו ובדרכנו נעצור לביקור [המותנה באילוצי הזמן ובאישור מיוחד], בשוק הדגים המפורסם צוקיג'י. שם, ניתן לראות בין היתר דוכנים רבים מלאים בדגים ופירות ים, מסעדות סושי ומזכרות בצורות וצבעים שונים. נמשיך אל רובע שיבוייה האפנתי ונוכל להתבונן במאות הגודשות את מעבר החצייה הענק, הנמצאת בצומת סואנת. נסייר ב"אודייבה", הוא האי המלאכותי ונהנה מנוף מרהיב אל מפרץ טוקיו. לינה באזור טוקיו.

יום 19 // נאריטה – תל אביב (דרך יעד ביניים)

היום, לאחר ארוחת בוקר ובהתאם לשעת טיסתנו, נצא לשדה התעופה נאריטה, לקראת החזרה לתל אביב (דרך יעד ביניים). תם הטיול.

תאריכי יציאה ומחירים

הערות

סטטוס

בהרשמה

מחיר

3969$

מדריך

תאריך חזרה

9.6.2020

תאריך יציאה

22.5.2020

 

נקודות מיוחדות של הטיול

הטיסות המוצעות הן במסגרת קבוצתית

ויזה ליפן מקבלים בהגעה לשדה"ת – על הדרכון להיות בתוקף חצי שנה מיום היציאה.

שייט באנייה המפוארת נורוויג'ין ספיריט 

 

צור קשר


מחיר הטיול כולל

* טיסות סדירות ליעד (דרך יעד ביניים)
* 15 לילות שהייה בשייט פאר, תא פנימי, ע"ב פנסיון מלא
* 2 לילות שהייה במלון בדרגת תיירות טובה, ע"ב לינה וארוחת בוקר
* תחבורה – אוטובוס נוח וממוזג לביצוע העברות והסיורים כמפורט במסלול
* כל הסיורים, הכניסה והביקורים – בהתאם למפורט במסלול
* תשר לנותני השירותים בחו"ל
* מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

מחיר הטיול אינו כולל

* ביטוח בריאות וחיסונים (יש להתייעץ עם לשכת הבריאות המחוזית)
* תשר למדריך הקבוצה 
* תוספת דלק ומיסים, תוספת דלק שתחול לאחר 1.7.2019 וכן מיסי נמל בחו"ל
* הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו
* כל מה שלא צויין בסעיף "המחיר כולל"
* מס / תשר לצוות האנייה בסך של 13$ ליום, תשר זה הינו בגדר חובה
* דמי סבלות
* כל תוספת למחיר הטיול שתחול עקב השתתפות של פחות מ-20 מטיילים
* ויזות כניסה למדינות השונות במהלך הטיול (ויזה לסין נדרשת מראש, אחריות הנוסעים להוציא את הוויזות השונות בעלויות נוספות)

 

הערות

  • התכנית המתוארת עלולה להשתנות בהתאם לאילוצי השטח, אישורי חברות הרכבת והתעופה, או לוחות זמנים בתקופת פסטיבלים וחגים מקומיים
  • ייתכנו שינויים במחיר עקב שינוי בערך מטבע הין לעומת הדולר 
  • ויזה ליפן מקבלים בהגעה לשדה התעופה – על הדרכון להיות בתוקף  חצי שנה מיום היציאה, יש לוודא כי בדרכון 6 דפים ריקים רצופים לפחות, לצורך חתימות במעברים השונים

דמי ביטול:

  • מיום ההרשמה ועד 91 ימי עבודה לפני היציאה – 150$ דמי ביטול לנוסע 
  • החל מ-90 ועד 61 ימי עבודה לפני היציאה – 35% דמי ביטול לנוסע
  • החל מ-60 ועד 31 ימי עבודה לפני היציאה – 60% דמי ביטול
  • החל מ-30 ועד 21 ימי עבודה לפני היציאה – 85% דמי ביטול
  • פחות מ-21 ימי עבודה לפני היציאה – 100% דמי ביטול

שאלות ותשובות

  • יתעדכן בקרוב

המלצות מטיילים

צור קשר