התקשרו עכשיו

שייט גאוגרפי מאורגן לסקנדינביה, רוסיה והמדינות הבלטיות

שייט גאוגרפי מאורגן אל סקנדינביה, רוסיה והמדינות הבלטיות 

11 ימים, 10 לילות

תל אביב – קופנהגן, דנמרק – תחילת ההפלגה – וורמונדה, ויסמר, גרמניה – יום שייט – טאלין, אסטוניה – סנט פטרסבורג, רוסיה – הלסינקי, פינלנד – שטוקהולם, שבדיה – יום שייט – קופנהגן, דנמרק – תל אביב 

אירופה
יבשת
סקנדינביה/רוסיה/המדינות-הבלטיות
מדינה
11
ימים

אניית הנורוויג'יאן גטאווי, היא ספינה יוקרתית וחדישה המספקת נוחות מירבית וסביבה מפוארת. היא הגדולה ביותר בצי הנורווגי והשנייה בגודלה בקטגורית אניות הפאר. הספינה מציעה טיילת עם סיפון מרהיב, שפע של אטרקציות, מוקדי בילוי, עשרות מסעדות, בתי קפה, מגוון חנויות, ספא חדיש ואפשרויות רבות ליהנות מחופשה בלתי נשכחת.

צור קשר

שתפו את החוויה

גלריית תמונות

מסלול הטיול

יום 1 // תל אביב – קופנהגן, דנמרק

ניפגש בשדה התעופה ונטוס אל עבר קופנהגן בירת ממלכת דנמרק. עם נחיתתנו, נצא לסיור פנורמי בעיר על אתריה המעניינים המרכיבים את קו הרקיע שלה, עתיקים ומודרניים כאחד ונלון בקופנהגן.

יום 2 // קופנהגן, דנמרק – עלייה לאנייה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בדרכנו אל עבר נמל העגינה בו נעלה על סיפון אניית הפאר, שעימה נצא לשייט מענג למדינות הבלטיות. נתארגן בחדרינו על האנייה ונחל במסע השייט.

יום 3 // וורמונדה – ויסמר, גרמניה

היום, נעצור ונרד לסיור חוף בתחנתנו הראשונה, היא העיר וורנמונדה. ניסע כשעה ומחצה אל עבר העיר העתיקה הנושקת לימי הביניים –  ויסמר. נסייר בה על כל פינות החמד אשר העניקו לה את מעמדה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

נתהלך ברחובות העתיקים מרוצפי אבנים מעוגלות, בינות לבניינים הבנויים בסגנון בארוקי והחזיתות מעוטרות מימי הרנסנס. נתרשם עוד מהעיר אשר הזמן בה לא חלף מלכת ולאחר סיורנו נצא חזרה אל עבר אנייתנו ונמשיך בשייט.

יום 4 // יום שייט

יום של שייט תענוגות ומנוחה. נהנה מכל האטרקציות שיש לאנייה להציע בכדי להנעים את זמננו.

יום 5 // טאלין, אסטוניה

לאחר ארוחת הבוקר, נרד מהאנייה בנמל טאלין, בירת אסטוניה. זו היא עיר הנמצאת בתנופת פיתוח וייחודה הוא בשני חלקיה העיקריים – העיר החדשה, שחלקה עדיין רווי סממנים לעידן הקומוניסטי והיא החלק המודרני. מנגד ניצבת העיר העתיקה הייחודית ובה רחובות מרוצפי אבן, חומה עתיקה ולאורכה מגדלים וצריחים, בתים קטנים ועתיקים בעלי גגות אדומים, רחובות וסמטאות השזורים בתי קפה וחנויות בוטיק וכיכר רחבה וציורית.

נראה את הקתדרלה האורתודוכסית בעלת כיפת הכנסיה, המתנשאת על העיר העליונה של טאלין מול בית הפרלמנט, בעיר התחתית, נראה את בית העירייה מן המאה ה-15, בית המרקחת מאותה התקופה ואף נתרשם מהארמון אשר בפארק (מבחוץ), מבנה בארוקי מפואר. בתום סיורנו נשוב לאנייה להמשך ההפלגה.

יום 6 // סנט פטרסבורג, רוסיה

עם בוקר, נעגון בנמל העיר סנט פטרסבורג, בה נשהה במשך יומיים. נתחיל את יומנו בסיור הכרות בעירו של פטר הגדול, אשר שימשה במשך כ- 300 שנים כבירתה של רוסיה הקיסרית בימי שושלת רומנוב. נסייר בשדרה המרכזית נייבסקי המרשימה, נתרשם מהכיכרות המצועצעות, הקתדרלות והארמונות על כל תפארתן.

נראה את שער הימייה, קתדרלת קזאן ובנוסף נתרשם מהאנדרטה של ניקולאי הראשון, ככל שיותיר הזמן. נצפה בפסלו של "פטר הגדול" פרש הנחושת, באניית המלחמה אורורה ו"כנסיית התחייה" המדהימה ביופיה.

נמשיך בסיור וניסע לצפות בקתדרלת סנט אייזק, הנחשבת למפוארת ביותר ברוסיה. לאחר מכן, נערוך סיור בפארק פושקין, בו ייסד הצאר אלכסנדר הראשון פנימייה לבני אצילים, בימי הביניים ובה גם למד המשורר הלאומי של רוסיה, שמו אלכסנדר פושקין. נשוב לאנייה, לארוחת ערב ולינה.

יום 7 // סנט פטרסבורג, רוסיה

הבוקר, נבקר במוזיאון ההרמיטאז' אשר נמצא בארמון החורף ובו אוסף עצום של כ- 3 מיליון יצירות אומנות ידועות. נבקר במצודת “פטר ופול”, בה הניח פטר הגדול את אבן הפינה לעיר לפני מאות שנים ובכנסייה שבה קבורים הצארים והצארינות לבית רומנוב למן פטר הגדול ועד לצאר האחרון שנטבח יחד עם משפחתו ע”י הבולשביקים בשנת 1918.

בתום סיורנו, יינתן זמן חופשי לקניות בשדרת נייבסקי ולאחר מכן נשוב לאנייה להמשך השייט.

יום 8 // הלסינקי, פינלנד

הבוקר, נעגון בהלסינקי, בירת פינלנד. העיר נוסדה על ידי המלך השבדי גוסטב ואזה על גדות נהר ואנטה. באמצע המאה ה-17 עבר מרכז העיר למיקומו הנוכחי, בחצי-אי הדרומי, שם מי הים העמוקים מאפשרים סחר ימי.

הלסינקי התפתחה והפכה להיות מטרופולין אירופאי מודרני כבר בסוף המאה ה- 19, עם אוכלוסיה של קרוב למיליון איש. המשחקים האולימפיים שהתקיימו בהלסינקי בשנת 1952 תרמו רבות לביסוסה וצמיחת עיר יפהפיה ומרתקת, עשירה במבנים עתיקים ובארכיטקטורה מודרנית, מוזיאונים, תיאטראות ושלל אטרקציות.

נסייר בעיר ונצפה בקתדרלות היפות, נראה את כיכר השוק ואת הכנסייה היפה החצובה בסלע. עם ערב נשוב לאנייה להמשך שייט התענוגות.

יום 9 // שטוקהולם, שבדיה

בשעות הבוקר המוקדמות, נעגון בנמל שטוקהולם בירתה של שבדיה אשר יש המכנים אותה "ונציה של הצפון". שטוקהולם המלכותית, בנויה על שרשרת איים, הוקמה לפני 700 שנה בנקודה בה מי אגם מתערבבים עם מי הים הבלטי.

נחל את סיורנו בעיר העתיקה, על בנייניה הישנים הצמודים זה לזה והמדרחוב. נראה את  הרחובות הראשיים להולכי רגל ובהם  בוטיקים, חנויות למלאכת יד וחנויות לעתיקות .זוהי עיר מטופחת ונקיה, שבין האתרים המרכזיים בה אפשר לראות את כיכר הסרגל עם המזרקה יוצאת הדופן, אולם קונצרטים מפואר, בית עיריה, ארמון המלך, הסכרים של העיר, המפרידים בין האיים וכמובן העיר העתיקה. בתום הסיור, נשוב לאנייה.

יום 10 // יום שייט

היום נהנה ממגוון האטרקציות על האנייה, בהפלגתנו לעבר קופנהגן. 

יום 11 // קופנהגן, דנמרק – תל אביב

היום נשוב לנמל המוצא שלנו בקופנהאגן. ניפרד מצוות האנייה שליווה והנעים את זמננו וניסע לעבר שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה (דרך יעד הביניים).

תאריכי יציאה ומחירים

הערות

מדריך

סטטוס

תאריך חזרה

תאריך יציאה

יתעדכן בקרוב 

מחיר

נקודות מיוחדות של הטיול

הטיסות המוצעות הן במסגרת קבוצתית

שייט באנייה המפוארת נורוויג'ין גטאווי

ימי שייט מלאים על האנייה והנאה מהמתקנים והאוכל המפנק

צור קשר


מחיר הטיול כולל

* טיסות בינלאומיות לקופנהגן כמפורט בתוכנית
* לילה שהייה במלון בדרגת תיירות טובה, ע"ב לינה וארוחת בוקר
* 9 לילות שייט באניית הפאר נורוויג'ין גטאווי, בתא בהתאם לפרסום
* תחבורה – אוטובוס נוח וממוזג לביצוע העברות
* סיורים, כניסות וביקורים – כמפורט במסלול
* תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל (לא באנייה)
* מדריך מקצועי מבית אופיר טורס
* מדריכים מקומיים כנדרש בחוק
* בסיס האירוח בימי השייט – פנסיון מלא 

מחיר הטיול אינו כולל

תשר למדריך הקבוצה
* תשר (טיפים) לנותני השירותים על האנייה בימי השייט, בסך של 13$ ליום (תשלום חובה)
* ארוחות נוספות או שתייה שלא בזמן השייט
הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
* תוספת דלק ומיסים שתחול לאחר 30.11.2018 וכן מיסי נמל בחו"ל
* כל תוספת למחיר הטיול שתחול עקב השתתפות של פחות מ-25 מטיילים

* כל מה שלא צויין בסעיף "המחיר כולל"

הערות

דמי ביטול במאורגן שייט:

במקרה שהנוסע/ת ביטל/ה את השתתפותו/ה בטיול, כאמור לעיל – יחולו דמי ביטול כדלקמן –

  • בין 121 יום לבין 91 ימי עבודה לפני היציאה – 55% דמי ביטול לנוסע
  • החל מ-90 ועד 31 ימי עבודה לפני היציאה – 70% דמי ביטול לנוסע 
  • החל מ-30 ועד 15 ימי עבודה לפני היציאה – 85% דמי ביטול 
  • פחות מ-14 ימי עבודה לפני היציאה – 100% דמי ביטול

 

שאלות ותשובות

  • יתעדכן בקרוב

המלצות מטיילים

"הטיול לקובה היה מקסים, מיוחד ומלא חוויות, למדתי המון על צורת חיים אחרת"

י.א. נתניה

"הטיול לקובה היה מדהים, העניקו לנו חוויה וידע רב"

ע.א. בת ים

צור קשר