התקשרו עכשיו

שייט גאוגרפי מאורגן אל האיים הבריטיים וצרפת

שייט גאוגרפי מאורגן אל האיים הבריטיים וצרפת 

14 ימים, 13 לילות

תל אביב – פריז – נורמנדי – לה הברה – עלייה לאנייה – לונדון, אנגליה – סנט פיטר פורט, גרנזי – קאוב, סלע קשאל וקורק, אירלנד – דבלין, אירלנד – בלפסט, צפון אירלנד – גלזגו ולוך לומונד, סקוטלנד – יום שייט – איי אורקני, סקוטלנד – אינברגורדון, אינברנס ואגם לוך, סקוטלנד – אדינבורו, סקוטלנד – יום שייט – לה הברה – פריז – תל אביב 

אירופה
יבשת
האיים-הבריטיים/צרפת
מדינה
41
ימים

אניית הפאר קראון פרינסס היא אחת מהספינות היוקרתיות והגדולות בעולם. קראון פרינסס מספקת נוחות מירבית וסביבה מפוארת. באנייה המתנשאת ל-19 קומות, יש שפע של אטרקציות ובהן מוקדי בילוי, עשרות מסעדות, בתי קפה, מגוון חנויות, ספא חדיש, מתקני כושר, אטריום ענק וכן ואפשרויות רבות ליהנות מחופשה בלתי נשכחת.

צור קשר

שתפו את החוויה

גלריית תמונות

מסלול הטיול

יום 1 // תל אביב – פריז

היום, נפגש בנתב"ג ונטוס אל פריז, בירת צרפת. עם הנחיתה, נצא לסיור הכרות בבירה הקסומה ונתוודע לאתרים המרכזיים בבירה כמו מגדל אייפל המתנשא, נחצה את שדרות שאנז אליזה היפות ונקיף בנסיעה את שער הניצחון. נתרשם מכיכר ונדום היוקרתית, מן האובליסק המצרי בן 3000, מבנה הפירמידה של מוזיאון הלובר, כנסיית המדליין, בית האופרה,ועוד. בתום הסיור, נגיע למלוננו בפריז.

יום 2 // פריז – נורמנדי – לה הברה – עלייה לאנייה

לאחר ארוחת הבוקר, ניפרד מפריז וניסע אל עבר עיר הנמל, לה הברה, השוכנת לחופי נורמנדי. בדרכנו, נעצור בעיירת החוף הקסומה ארומאנש, הממוקמת באזור הפלישה של צבאות בנות הברית ליבשת אירופה. נמשיך בסיור התרשמות מחופי הנחיתה, שם הוקמו הביצורים האמריקאים בשלהי מלחמת העולם השנייה, בניסיון לבלום את צבא האויב ואף נוכל להתרגש בבית הקברות האמריקאי הענק, שם קבור הגנרל פאטון הידוע וכן אנדרטה המרשימה לזכר חללי צבא ארהיב.

לפנות ערב, נגיע אל עיר הנמל לה הברה ונעלה על אניית הפאר, בה נבלה במהלך השייט אל האיים הבריטיים. החל מהערב, נוכל ליהנות ממגוון ארוחות, הופעות בידור ומתקני בילוי שונים, על האנייה. 

יום 3 // לונדון, אנגליה

בבוקר, נעגון בלונדון, בירת אנגליה. עם רדתנו לנמל, ניסע תחילה אל ווסטמינסטר במרכז לונדון, שם נתפעל מבית הפרלמנט הישן, נטייל בחצרות המנזר הגותי המרשים ונצפה אל נהר התמזה. נמשיך בסיור ונתרשם מהייד פארק הירוק, ממגדל הביג בן, נתפעל מארמון בקינגהאם, מקום מושבה של המלכה ועוד. נמשיך ונראה גם את המארבל ארצ', פארק ריג'נט, רחוב אוקספורד הענק ועוד. לקראת אחר הצהריים, נעלה חזרה על האנייה.

יום 4 // סנט פיטר פורט, גרנזי

היום, נעגון בסנט פיטר פורט, בירתו של האי גרנזי. האי הוא חלק מאיי תעלת לה מאנש, שטח הנמצא בין צרפת לאנגליה. בסיורנו באי נלמד על ההיסטוריה העתיקה של אזור איי תעלת לה מאנש, מהרומאים ועד הרייך השלישי אשר כבש את האי.

נבקר בכנסייה הקטנה בעולם, הבנויה כולה משברי זכוכית וחרס, אשר בה גם ציורי קיר ואומנות המתארת את ההיסטוריה של האי באלף השנים האחרונות.

נשוטט לנו בעיר הנמל, בין גניה הירוקים ורחובותיה המרוצפים ונספוג את האווירה הייחודית במקום, לפני המשך השייט לכיוון אירלנד.

יום 5 // קאוב, סלע קאשל, קורק – אירלנד

היום, נרד בנמל העיירה קאוב, אירלנד, בה עגנה האנייה טיטאניק בתחנתה האחרונה לפני המסע הטראגי שלה לאמריקה. נמשיך אל סלע קאשל, המכונה גם סלע השטן, שלפי האמונה הרווחת השליך אותו השטן במעופו צפונה. הסלע נמצא במתחם מוקף בחומה ובו מגדלים עתיקים, שחלקם מתנשאים לגובה של עשרות מטרים.

באם יוותר זמן, נסיים את סיורנו בעיר קורק ונהנה ממראות השוק האנגלי המקורה. לפנות ערב, נעלה לאנייה, לקראת המשך השייט.

יום 6 // דבלין, אירלנד

היום, לקראת צהריים, נגיע לדבלין, בירת אירלנד. נצא לסיור מקיף והיסטורי, בעיר. נבקר במתחם טריניטי קולג', האוניברסיטה העתיקה באירלנד ואחת הידועות בעולם ונמשיך אל פארק פניקס שנוסד בשנת 1662 ונחשב לאחד הפארקים הגדולים והמרשימים באירופה.

בפארק חי עדר יחמורים, שועלים, גיריות וסנאים וכן נמצא בו מקום משכנו של נשיא אירלנד ופסל "עוף החול", המהווה סמל לעם האירי. נראה את מבנה קתדרלת סנט. פטריק ובה, לפי האמונה, הטביל סנט פטריק את מאמיניו.

נמשיך ונשוטט באזור ה"טאמפל בר", אזור חיי הלילה הנחשב למרכז תרבות אירי אותנטי. בהמשך, נוכל להלך להנאתנו בין החנויות, הדוכנים והמסעדות של העיר. לקראת ערב נחזור לאנייה להמשך שייט אל צפון אירלנד. 

יום 7 // בלפסט, צפון אירלנד

בבוקר, נעגון בעיר בלפסט, בירת צפון אירלנד. זו היא עיר נמל תעשייתית גדולה, המהווה סמל ומוקד להתרחשויות היסטוריות ותרבותיות באירלנד. עם הירידה לנמל, נצא לסיור הכרות עם העיר, בה מתנשאים שני מנופי ענק, מהגדולים בעולם ושמם הוא 'דוד וגוליית'.

נצפה אל הנהר לאגאן, נתפעל ממראה טירת הילסבורו, בה נחתם הסכם יום שישי הטוב, נבקר בשכונת הפועלים שאנקיל רואד ובאזור פולס רואד, המלאות  ציורי קיר וגרפיטי, המלמדים על העיר ועל עברו האלים של הסכסוך. נראה גם את בית האופרה ואת המבנים הוויקטוריאניים הייחודיים של בלפסט. בתום הסיור, נחזור לאנייה, לקראת המשך השייט אל סקוטלנד.

יום 8 // גלזגו, לוך לומונד – סקוטלנד

בבוקר, נעגון בנמל העיר הגדולה בסקוטלנד, גלזגו ונצא לכפר Luss הנמצא על גדות האגם לוך לומונד. מדובר בכפר ציורי וקטן, אולי אחד מהיפים ביותר בסקוטלנד. נחזור בחזרה לעיר גלזגו, נהלך ברחובות ארגייל ובוצ'נאן ונכיר את העיר שהשתמרו בה מבנים ויקטוריאניים וקתדרלה גדולה מימי הביניים.

נמשיך לביקור במוזיאון התחבורה שמציג באופן מעניין ואינטראקטיבי את ההיסטוריה של כל סוגי התחבורה ונבקר גם במוזיאון Calvin Grove, המציג אלפי פריטי אמנות בינלאומיים.

נלמד על האדריכל החשוב ששינה את פני העיר רני מקינטוש ובתום הסיור נחזור לאנייה. בשעות הלילה הקטנות, תפליג האנייה מהנמל.

יום 9 // יום שייט

יום של שייט והנאה משירותי האנייה (ללא עגינה בנמל). 

יום 10 // איי אורקני, סקוטלנד

היום, נעגון באיי אורקני היפים, בנמל העיר קירקוול המרכזית. העיר ההיסטורית, שוכנת על גבעה ונבנתה על ידי הוויקינגים, לפני כאלף שנה. נסייר ברחובה הראשי שאורכו כקילומטר, נתפעל מקתדרלת מגנוס הקדוש המתנשאת על העיר ומצבעיה האדומים צהובים המרהיבים, נצפה אל ארמון הבישוף הוויקינגי ואל ארמון הרוזן של אורקני, שנבנה בסגנון סקוטי.

לקראת ערב, ננסה להגניב מבט מהאנייה אל עמוד סלע "האיש הזקן מהוי", הנמצא על חופי האיים ונמשיך בשייט. 

יום 11 // אינברגורדון, אינברנס, אגם לוך – סקוטלנד

הבוקר, נעגון בעיר הנמל אינברגורדון ונצא לסיור בעיר היפה אינברנס, בירת אזור ה'היילנדס' הסקוטי. העיר ממוקמת בנקודת מוצאו של נהר הנס לים הצפוני.

לאחר שנתרשם מפסל הגיבורה הלאומית פלורה מקדונלד, נצא בנסיעה לאורך נוף ה'היילנדס' הטיפוסי לאזור, נעבור בדרך הררית יפה, שחלקה אדמה כפרית וחלקה ביצות טובעניות. בדרך, נתפעל מאחד המפלים השוצפים ו'נהר הסלמון'. ניסע אל עבר אגם נס ונבקר במרכז לוך נס. כמובן ש"ננסה" להביט בעיני המפלצת האגדית של האגם המסתורי.

בשעת ערב, השייט ימשיך אל אדינבורו.

יום 12 // אדינבורו, סקוטלנד

הבוקר, נעגון באדינבורו היפה, בירת סקוטלנד מאז המאה ה- 15. עיר זו היא אחד המרכזים המוכרים של תקופת ההשכלה, וחלקים רבים ממנה הוכרזו ע"י אונסקו כאתרי מורשת עולמית. נערוך סיור בעיר השוקקת, השוכנת לחופי הים הצפוני על מפרץ פורת'.

במהלך סיורנו, נעבור ברחוב המלכותי הוא הרויאל מייל, נצפה אל טירת אדינבורו הידועה, המתנשאת על אזורי העיר תחתיה,  נשמע על ההיסטוריה הענפה של הטירה הסקוטית ונצא לסיור מרתק ברחוב פרינסס, רחוב החנויות והפאבים. בתום הסיור, נחזור לספינה, להמשך השייט.

 

יום 13 // יום שייט

יום שייט נוסף והנאה משירותי האנייה (ללא עגינה בנמל).

יום 14 // לה הברה – פריז – תל אביב

היום, נשוב לנמל המוצא שלנו, לה הברה. ניפרד מצוות האנייה שליווה והנעים את זמננו וניסע לעבר פריז. יינתן זמן חופשי בעיר לקניות וסידורים אישיים, במידה ויישאר זמן. בהתאם לשעת ההמראה מפריז, נצא לשדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה (דרך יעד הביניים). תם הטיול.

 

תאריכי יציאה ומחירים

הערות

מדריך

סטטוס

תאריך חזרה

תאריך יציאה

תאריך חדש יתעדכן בהמשך 

מחיר

נקודות מיוחדות של הטיול

הטיסות המוצעות הן במסגרת קבוצתית

שייט באנייה המפוארת קראון פרינסס

ימי שייט מלאים על האנייה והנאה מהמתקנים והאוכל המפנק

צור קשר


מחיר הטיול כולל

* טיסות בינלאומיות fמפורט בתוכנית
* שהייה כמפורט בתוכנית בפריז, במלון דרגת תיירות טובה, ע"ב לינה וארוחת בוקר
* 12 לילות שייט באניית הפאר קראון פרינסס, בתא בהתאם לפרסום
* תחבורה – אוטובוס נוח וממוזג לביצוע העברות
* סיורים, כניסות וביקורים – כמפורט במסלול
* תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל (לא באנייה)
* מדריך מקצועי מבית אופיר טורס
* בסיס האירוח בימי השייט – פנסיון מלא 

מחיר הטיול אינו כולל

תשר למדריך הקבוצה
* דמי סבלות
* חיסונים (יש להיוועץ בלשכת הבריאות המחוזית)
* תשר (טיפים) לנותני השירותים על האנייה בימי השייט, בסך של 14$ ליום (תשלום חובה)
* ארוחות נוספות או שתייה שלא בזמן השייט
הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
* תוספת דלק ומיסים שתחול לאחר 12.12.2018 וכן מיסי נמל בחו"ל
* כל תוספת למחיר הטיול שתחול עקב השתתפות של פחות מ-20 מטיילים

* כל מה שלא צויין בסעיף "המחיר כולל"

הערות

דמי ביטול במאורגן שייט:

במקרה שהנוסע/ת ביטל/ה את השתתפותו/ה בטיול, כאמור לעיל – יחולו דמי ביטול כדלקמן –

  • בין 120 יום לבין 91 ימי עבודה לפני היציאה – 15% דמי ביטול לנוסע
  • החל מ-90 ועד 45 ימי עבודה לפני היציאה – 50% דמי ביטול לנוסע 
  • החל מ-44 ועד 15 ימי עבודה לפני היציאה – 85% דמי ביטול 
  • פחות מ-14 ימי עבודה לפני היציאה – 100% דמי ביטול

 

שאלות ותשובות

  • יתעדכן בקרוב

המלצות מטיילים

"הטיול לקובה היה מקסים, מיוחד ומלא חוויות, למדתי המון על צורת חיים אחרת"

י.א. נתניה

"הטיול לקובה היה מדהים, העניקו לנו חוויה וידע רב"

ע.א. בת ים

צור קשר