בחירת המסע

לגלות את הטיולים ללקוחות פרטיים

טיול מאורגן אישי מציע ללקוח טיולים מאורגנים לפי העדפות שלו בשילוב הרעיונות וההצעות של אופיר טורס ואופיר גאוגרפי. אנו באופיר גאוגרפי יודעים לארגן טיולים פרטיים, לקבוצות קטנות (מ-4 מטיילים ומעלה) ועד קבוצות גדולות יותר, תוך שימת דגש על התאמה אישית, במובן של תוכן. אנחנו יודעים לתכנן לכם את המקומות בהם תטיילו, את האוכל המומלץ והיכן לאכול אותו, אטרקציות, טיולי הליכה, טיולי אופנייים, מסלולים בהרים או נסיעה בג'יפים, כל זה על מנת לייצר לכם חוויה ייחודית  שמתאימה במיוחד עבורכם.

הטיולים שלנו הינם בעלי אופי מודולרי וניתנים להתאמה אישית בהתאם לדרישות הלקוח. אם זה במסלולים רגליים, פעילויות כמו רפטינג / פארק חבלים / אומגה וכד', בתי מלון מפנקים, ספא ועוד ועוד. לכל טיו אותו אנחנו מארגנים מצטרף מדריך או מדריכה מקומיים (דוברי אנגלית) מצוות אופיר טורס, כך שהמטיילים יכולים ליהנות מהטיול במלואו ולא לדאוג ללוח זמנים, ניווטים או איפה ומתי אוכלים צהריים.

מגוון הטיולים שלנו מוצעים ללא טיסות על מנת שתוכלו לבחור מתי הכי נוח לכם. אופיר גאוגרפי וריקושט טראוול יתאימו את הטיול עצמו לפי הטיסות שהזמנתם.  במידה ותרצו חבילה מלאה, יועצי התיירות שלנו יוכלו להזמין עבורכם גם הטיסות וכל דבר נוסף אותו תרצו. כל הטיולים והמסלולים מתאימים למטיילים חדשים, משפחות, אוהבי הליכה, רוכבי אופניים ומטיילים וותיקים. נשמח לעמוד לשירותכם צוות 'מאורגן אישי' באופיר טורס.

צור קשר